Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


Atlar için otomatik hayvan sulukları İlan No: 98958
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

Atlar için otomatik hayvan sulukları

Sponsorlu Bağlantılar:

At barınaklarında su tasımaya son
-Günümüz teknolojisi gereksinimlerinide birlikte getirerek tüketicilere kolaylıklar sunmaktadır.
At çiftliklerinde hayvan kabinlerine ayrı ayrı kova ile su taşıma ve beraberindeki zorlukları gidermek için firmamız
tarafından üretilen otomatik hayvan suluklarının montajı kolay olup su israfı önlemekte ve hayvanın ihtiyacı kadar
su içimini hijneyik olarak saglamaktadır.Kalitemiz refaranslarımız refaranslarımız ise güvencemizdir.
Ürünlerimiz hakkında geniş bilği almak için wep sitelerimizi ziyaret etmenizi rica ederiz....
Ürünlerimiz her türlü teknik arızaya karşı 2 yıl garantilidirsuluk,sulukları,plastik hayvan sulugu,plastik,otomatik,hayvan,suluk,koyun,keçi,sulukları,otomatik,hayvan,suluklari,tas,inek sulugu,ınek sulugu,ıneksulugu,ineksulugu,suluk,hayvan,hayvansuluk,hayvansulukları,hayvan sulukları,hayvan suluklari,inek,ınek,dana,düve,duve,buzagı,dana sulugu,buzagı sulugu,düve sulugu,mutlu sulugu,mutlu hayvan sulugu, koyunsulugu,koyunsuluğu,koyun sulugu,koyun suluğu,keçi sulugu,keçi suluğu,keçisulugu,keçisuluğu,tekesulugu,teke sulugu,tekesuluğu,tekesuluğu,kuzusulugu,kuzusuluğu,kuzu suluğu,hayvan barınakları,hayvan ekipmanları,barınak,barınak ekipmanları,ağıl,agıl,çardak,koyunsuluklari.com,plastiksuluk,piksuluk,dökümsuluk,piksulugu,dökümsulugu,suluk yedek parçaları,sibop,yay,conta,sarı sibop,konyadökümsuluk,konya döküm suluk,konya plastik suluk,konyaplastiksuluk,konyahayvansulukları,konya hayvan sulukları,konya,konya sulukları,visdöksan,visdoksan,mutlu,plastikhayvansuluklari,plastik hayvan suluklari,plastıkhayvansulukları,plastık hayvan sulukları,plastik dil,plastik suluk,plastik suluk sibobu,plastik dil,hayvan suluğu dili,dil,döküm dil,suluk dili,inek suluklari,inek sulukları,ınek sulukları,ineksulugu, inek suluğu,inek suluk,suluğu,otomatik hayvan sulugu,konyada suluk,konyada suluk imalatı,konyalı sulukcu,www.hayvansuluklari.com
www.ineksuluklari.net
www.koyunsuluklari.com
www.plastikhayvansulugu.com
www.visdoksan.com
03323424437

 

1739 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: Tugay Küren (10 / # 1) Oy ver : Tugay Küren
Email: hayvansulugu@gmail.com
Şehir: Konya
Adres: Fevzi Çakmak mh. 10407.sok. no:42
Telefon: 0332 342 44 37
Website: www.hayvansuluklari.com

İlan Detayları

Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Gökçeada - Çanakkale
Bitiş Tarihi: 26.09.2011 (Kalan gün: -2852 gün)
Kayıt Tarihi: 30.03.2011
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.