Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


BASKÜL-TERAZİDE ŞOK FİYATLAR İlan No: 64296
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

Sonraki sayfa »

BASKÜL-TERAZİDE ŞOK FİYATLAR

Sponsorlu Bağlantılar:

TÜM TÜRKİYEYE PAZARLADIĞIMIZ HASSAS BASKÜL İLE KİLONUZ KONTROL ALTINDA.ISO:9001-2000 SERTİFİKASINA SAHİP BU BASKÜL-TERAZİ KALİTESİ İLE SİZLERE UZUN YILLAR HİZMET ETMEYE ADAYDIR. HASSAS İBRESİ İLE 1 KG İLE 130 KG ARASINI EN İNCE AYARINA KADAR ÖLÇMENİZ ARTIK MÜMKÜN. SAĞLAM GÖVDESİ İLE 130 KG KADAR ÖLÇÜMLERİNİZİ HATASIZ ÖLÇMEKTEDİR. HER EVDE VE İŞYERİNDE BULUNMASI GEREKEN BU ÜRÜN SİZLERE ÇOK UYGUN FİYATLARLA HEMEN KAPINIZDA. TOPTAN SATIŞIMIZ MEVCUTTUR.

 

1685 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: Onur KIZILARSLAN (0 / # 0) Oy ver : Onur KIZILARSLAN
Email: Mesaj Gönder
Şehir: istanbul
Adres: Esenler
Telefon: 05464178677
Website: www.halkmakine.com

İlan Detayları

Ücret: 20
Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Esenler - İstanbul
Bitiş Tarihi: 25.02.2011 (Kalan gün: -3068 gün)
Kayıt Tarihi: 29.08.2010
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.