Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


******ANKARA'DA UZMAN KÖPEK EĞİTMENİ******* İlan No: 52465
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

******ANKARA'DA UZMAN KÖPEK EĞİTMENİ*******

Sponsorlu Bağlantılar:

Köpekler bildiğimiz gibi bizim dostumuz olmakla hayatımızda önemli bir yere sahiptir.Profesyonel bir şekilde verilen eğitim köpeğiniz ile aranızdaki bağı güçlendirip hayatınızda büyük değişimlere yol açar. Unumayınki köpeğiniz eğitimi bir lüks değil sizin ve köpeğinizin uyumlu yaşaması için bir gerekliliktir. TEMEL EĞİTİM -Sol diz hiza yürür -Sağa sola geri döner -Otur bekle -Yat bekle -Başkasına gitme -İLERİ EĞİTİM -Temel eğitimdeki verilen tüm komutları uzaktan yakından işaret veya ses ile KORUMA EĞİTİMİ -Sah***hamle durumunda saldır -Komutla saldırı -Komutla durdurma -Alan koruma -Bodygard koruma

SAYGILARIMLA LEVENT :0532 406 29 71
YAZILI VE GÖRÜNTÜLÜ DETAYLI BİLGİ İÇİN:www.vonlegal.com
İSTEĞE BAĞLI HERTÜRLÜ EĞİTİM İTİNAYLA VERİLİR
UNUTMAYIN YANLIŞ VERİLECEK OLAN BİR EĞİTİM GERİ DÖNÜLMESİ İMKANSIZ SONUCLAR DOĞURUR

 

2498 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: levent mutlu (0 / # 0) Oy ver : levent mutlu
Email: levent-mutlu@hotmail.com
Şehir: ankara
Adres: pursaklar
Telefon: 0532 406 29 71
Website: www.vonlegal.com

İlan Detayları

Ücret: 750
Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Pursaklar - Ankara
Bitiş Tarihi: 21.10.2010 (Kalan gün: -2737 gün)
Kayıt Tarihi: 24.04.2010
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.