Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


Elektrikli Mermer Isitici (Kalorifer) "YENI ÜRÜN" (8-12m2) İlan No: 40805
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

Elektrikli Mermer Isitici (Kalorifer) "YENI ÜRÜN" (8-12m2)

Sponsorlu Bağlantılar:

D&G Hot Stone:

Daha genis Bilgi icin: www.hotstone2009.de

Email: hotstone2009@yahoo.de

NOT: ""BAYILIKDE DÜSÜNÜLÜYOR""

Infrared gibi ani ısıtıcılar yandığı zaman sıcak ve söner sönmez de buz gibi olur. Tüp içindeki rezistansı yüksek sıcaklara ulaştığı için havayı yakar kurutur. çıkardığı ışık ufaklığın gözlerine zarar verebilir. Klima gece rüzgar ve ses yapar. Fan sesi bile gece sessizliğinde zırıltı yapar. rüzgarı ufaklığa vurmasın. sıcakta olsa iyi olmaz. , gözü yoran ışık kesinlikle olmaz., gece ışıktan dolayı uykusuzluk ve tedirginlik yaşamazsınız. üzerindeki ısı, Infrared isitici gibi 700-800 derece değilde max 90 derece olur. yanında otururken Infrared Isitici gibi sizi yakmaz, sadece sizi değil odayı ısıtması hedeftir. dolayısı ile termostadı atınca içerisi buz kesmez, ısı farklılığı yok gibi hisedeceksiniz. Cocuğunuz ya da Bebeğiniz Soğuk geceleri rahat ve Sağlıklı uyumasınımı İstiyormusunuz ? ``Çözüm bizde`` D&G Hot Stone. D&G Hot Stone eşsiz dizaynıyla kullanıcılarına sınırsız tasarım olanakları sağlarken aynı zamanda odalara Güneş gibi doğuyor. Hot Stone infrared ışınım yöntemiyle nesneleri havadan bağımsız olarak ısıtıyor. ısınmaya en iyi örnek ise güneş. D&G Hot Stone , ısıtma esnasında göze batan bir etki yaratmıyor. Şeffaflığını koruyor ve ışınım yoluyla mekanı homojen olarak ısıtıyor. Kullanıcının ihtiyacı olan tek şey sadece bir elektrik prizi ve de D&G Hot Stone uzaktan kumanda ederken keyfi sürülecek konforlu bir koltuk. Herhangi bir radyatör tamircisine ya da tesisatçıya ihtiyaçiniz kalmiyacaktir. bütün gürültü ve tesisat pisliğine son veriliyor. Avantajları %100 performans, Isıyı ışıkla taşıyor (Günes Prensibi). Ekonomik. Havayı kurutmaz toz kaldırmıyor. Yüzey sıcaklığı maksimum 90 derece. Oksijen tüketmiyor. Çevre dostu. Suya ve neme karşı dayanıklı Bakım gerektirmiyor. Montajı kolay D&G Hot Stone tozları harekete geçirmeden direkt termal ışınım yöntemi’yle ısıtıyor. Alerjisi olanlar rahatça nefes alabiliyor. D&G Hot Stone ’de istenilen sıcaklığa ve zamanlamaya göre programlanabilen termostatik kontrol sistemi de mevcut (Setin icinde yoktur). Teknik bilgi, Transformatör yok, Maksimum sıcaklık 1500 W/m2 Giriş Voltajı 220V-230V Kalınlı 30 mm Paslanmaz Çelik Bağlantılar Uzaktan Kumanda Termostatı(Kontrol edilebilen Tip için) Kumanda edilebilme mesafesi : 20 m D&G Hot Stone 5 ayrı boyut ve güç çıkışı mevcutdur.

Ebat: 800x450 mm. 600 W
(Yaklasik 8-12 m2 gibi bir Odayi isitir)

 

810 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: Davut Akbaba (0 / # 0) Oy ver : Davut Akbaba
Email: hotstone2009@yahoo.de
Şehir: Izmir
Telefon: 05395604172
Website: www.hotstone2009.de

İlan Detayları

Ücret: 396
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Çeşme - İzmir
Bitiş Tarihi: 12.11.2010 (Kalan gün: -2775 gün)
Kayıt Tarihi: 12.11.2009
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.