Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


KAHVE TAMPERİ 58mm İlan No: 362041
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

KAHVE TAMPERİ 58mm

Sponsorlu Bağlantılar:

Evinizden kahve kokuları yükselirken aynı zamanda kahve yapmayı sanata çevirmek isteyenlerden misiniz? Öyleyse yapmanız gereken kahve ekipmanları edinmeniz ve kolları sıvamanız. Bu kahve ekipmanları ile bir barista elinden çıkmış gibi kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Kahvenin sıkıştırılmasında kullanılan tamper bu ekipmanlardan biridir. Tamper’ın ürün özellikleri ve kullanım sebebi;

Tamper nedir?

Tamper, öğütülmüş kahvenin içerisinde eşit bir basınç ile ve düzgün yüzeyli olarak sıkıştırılması için kullanılan bir kahve ekipmanıdır.

Sıkıştırma işlemini yapar.

Filtre kahvelerde bilindiği üzere kahve öğütülmesi önemli bir yer teşkil etmektedir. Tamper ince ince öğütülmüş olan kahvenin portafiltre içine eşit düzeyde basınç ve düzgün yüzey şeklinde sıkıştırılmasında kullanılan bir kahve ekipmanıdır. İnce öğütülmüş kahvenin sıkıştırılmasını sağlayan ekipmandır.

Sert plastikten imal edilmiştir.

Sıkıştırma işlemini gerçekleştirdiği için Tamper’da kullanılan malzemelerin genel niteliği ağır malzemedir. Elinizle tutacak olduğunuz kısım, kullanıcının ergonomik durumu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Motta Tamper’da kullanılan malzemenin ağır olması sebebi ile sap kısmında daha hafif malzemeler kullanılmıştır.

Kahve sıkıştırmaya uygun olan tabanı

Genellikle Tamper alt taban yüzeylerinde belirli bir standart bulumaktadır. Tamper’da bu standarda uygun olarak 58mm’dir. Tamper’da sunulmuş olan bu taban, ince öğütülmüş kahvenin sıkıştırılmasında ideal bir kullanım sağlamaktadır.

Uzun ömürlü yapıya sahiptir.

Özellikle bir barista elinden çıkmışçasına kahve yapmış için gerekli olan tamper ihtiyacınızı Tamper ile uzun yıllar boyunca kullanım sağlayabilirsiniz.

ÜRÜN 58mm ÇAPINDADIR.

ÜRÜN RESİM DE GÖRÜNENDİR. 0532 255 10 11

not: kargo alıcıya aittir.

 

134 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: Hüseyin (0 / # 0) Oy ver : Hüseyin
Email: huseyinkalafat1983@gmail.com
Şehir: istanbul
Adres: Beykoz/Çavuşbaşı
Telefon: 02164791926
Website: wwwdigicoelektronik.com

İlan Detayları

Ücret: 40
Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Beykoz - İstanbul
Bitiş Tarihi: 12.08.2019 (Kalan gün: 26 gün)
Kayıt Tarihi: 14.04.2019
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

KAHVE TAMPERİ 58mm

KAHVE TAMPERİ 58mm

Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.