Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


Herkese merhaba, dürüst ve ciddi biri olarak aldığım kredinin İlan No: 361055
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Herkese merhaba, dürüst ve ciddi biri olarak aldığım kredinin

Sponsorlu Bağlantılar:

Herkese merhaba, dürüst ve ciddi biri olarak aldığım kredinin ifadesine girdim. Eşim ve ben bir ev satın almak için krediye ihtiyacım olduğu için dolandırıldım. ama ne yazık ki bizim için, çünkü bizi dolandırıcılık yapan sahtekâr insanlara düşüyoruz, sorunu bir arkadaşıma açıklamak zorunda kalana kadar, bana bir beyefendinin emayesini veren Bay pedro Buna Herve Martininuzzi denir. 48 saat içinde hızlı bir şekilde borç isteyin ve bizim gibi memnun olacaksınız. İşte e-postası: richardjeanpierreroland628@gmail.com

 

73 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: richard (0 / # 0) Oy ver : richard
Email: Mesaj Gönder

İlan Detayları

Ücret: 21
Para Birimi: EUR (€)
İlan Tipi: Aranıyor
Bölge: Bahçelievler - İstanbul
Bitiş Tarihi: 16.03.2019 (Kalan gün: -122 gün)
Kayıt Tarihi: 14.02.2019
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.