Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


TÜM EĞİTİM VE ŞARKI NOTALARINI YAZAN TEK HOCA İlan No: 361000
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

TÜM EĞİTİM VE ŞARKI NOTALARINI YAZAN TEK HOCA

Sponsorlu Bağlantılar:

PRATİK VEYA TAB İLE DERS ALMAK EĞİTİM DEĞİLDİR KENDİNİZİ KANDIRMAYIN.****** NOTA OKUYUP ÇALAMAMAK = OKUMA YAZMA BİLMEYEN İNSAN ********** GİTAR DERSİ ÖZEL NOTALI BİREBİR……………………..ŞARKI NOTALARINI SADECE ÖĞRENCİLERİM İÇİN YAZIYORUM…..
Şu anda yerli yabancı şarkı repertuarı yüzlerce notadan meydana geliyor.Ancak sürekli yazmaya devam ediyorum.**** ÇOĞU HİÇBİR YERDE BULUNMAYAN NOTALARDIR………..***************

10 yıllık eğitim, [ 6 yıl yurt içi , 4 yıl yurt dışı ] 35 yıllık profesyonel müzisyenlik ve hocalık tecrübesiyle birebir özel ******* GİTAR ******** dersi verilir.Nota,gam,akor,armoni öğretilir.Eğitimin başından sonuna kadar tüm notaları kendim yazmaktayım.Buna şarkı notaları dahil .Eğitimini tamamlayan öğrencilerim yerli ve yabancı şarkıları profesyonelce eksiksiz çalabilmektedirler.
DERS ALACAKLARIN DİKKATİNE : 5 – 6 ayda gitar öğretilir şarkı çaldırılır diyenlere inanmayın ve güvenmeyin. Gerçek bir eğitimci bunu söylemez.Bunu söyleyen kişininde mutlaka derse ihtiyacı vardır.Ders alacağınız eğitimciyle karşılıklı gelip eğitim hakkında geniş bilgi alın.
Nota okumak ve genel müzik bilgileri kaç ders ?……………..
Gam eğitimi ve çalışmaları kaç ders ?……………………..
Akor eğitimi kaç ders ?…………………….
Toplam kaç akor öğretilecek ve kaç derste……..?
Armoni eğitimi kaç ders ? ……………………………
Arpej çalışmaları kaç ders ?……………………………………..
Rithm ve ritim vuruşları kaç ders..?……………………………………..
Çıkarılan yeni şarkıların tonlarının tesbit edilebilmesi nelere bağlıdır..kaç ders..?
Yerli ve yabancı şarkı repertuarı kaç ders ?…………………………………
**Ondan sonra siz karar verirsiniz.Gerçek gitar eğitimi kaç derste olabilir. **
5 - 6 ayda öğretilir diyenler acaba bu durumda kendileri müziği ve gitarı gerçekten öğrenmişlermi acaba……..? Yıllarca konservatuarda eğitim alan müzisyenler bu kadar aptalmı…..?…..Lütfen iyi araştırın herkes eğitmen olamaz.
ALİ ÜNLÜTÜRK
Bakırköy / İstanbul
02125726530 – 05359617011
İLANLARIM DA BAZI ÖĞRENCİLERİMİN RESİMLERİNİ GÖRMEKTESİNİZ…………….

 

107 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: Ali Ünlütürk (10 / # 8) Oy ver : Ali Ünlütürk
Email: muzik_hocasi@mynet.com

İlan Detayları

Ücret: 100
Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Bakırköy - İstanbul
Bitiş Tarihi: 15.03.2019 (Kalan gün: -158 gün)
Kayıt Tarihi: 13.02.2019
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.