Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


OTOMASYON UZAKTAN KONTROL,UZAKTAN İZLEME İlan No: 359962
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

OTOMASYON UZAKTAN KONTROL,UZAKTAN İZLEME

Sponsorlu Bağlantılar:

• OTOMASYON UZAKTAN KONTROL,UZAKTAN İZLEME
• Dijital Sıcaklık Göstergeleri (Termometreler)--Dijital Nem Kontrol Üniteleri (Higrometre - Higrostat)---Tümleşik Nem Ve Isı kontrolörleri (Termohigrostat) Sıcaklık, Nem Ve Fotoperiyot kontrollü PLC yazılımları İklim Kabinleri Otomasyon Yazılımları Çimlenme Odaları Ve Yeşil Yem Makinalarına Yönelik Yazılım Ve Kumanda Panoları Mantarhane Isı ve Nem Kontrolü Isı Kayıt Ve Uzaktan İzleme Modülleri Özellikleri: Sürekli ve otomatik Veri Kaydı, Geriye Dönük kayıtları görme, Grafik ve tablolar halinde çıktılar alma, Mevcut durumu dünyanın her yerinden izleyebilme, İnternet üzerinden müdahale; Açma, kapama, set değeri ve parametre değiştirme, Defrosta alma, yedek makinayı devreya alma, tuşları kilitleme? Otomatik Alarm İletimi ?Arıza durumunda, 11 ayrı alıcıya faks, sms, e-mail yolu ile otomatik alarm iletimi, Soğutma, defrost, fanlar ve kapı açılması gibi etkenleri raporlayarak maliyet yönetimi? Daha bir çok fonksiyon, ?EKSİKSİZ OTOMASYON Geriye dönük raporlama sayesinde Reklamasyon ve ürün iadesine karşı delil imkanı... Isı Ve Nem Otomasyonunda lider markalardan Dixell tarafından üretilen XWEB 300 serisi cihazlar hem kurulum ve işletme kolaylığı, hem fiyat açısından çok avantajlıdır. Web tabanlı çalışır; Ayrıca bir yazılım gerektirmez, yazılım ücreti ve cd saklama mecburiyetinin getirdiği problemlerden uzaktır. Dünyanın herhangi bir yerinde her hangi bir bilgisayar ya da akıllı telefon ile web üzerinden kullanılabilir. UZAKTAN İZLEME UZAKTAN İZLEME VE UZAKTAN KONTROL SİSTEMİ İLE SOĞUK ODA,SOĞUK HAVA DEPOSU GİBİ SICAKLIK VE NEM KONTROLÜNÜN ESAS OLDUĞU HER YERDE DÜNYANIN HER YERİNDEN SOĞUK DEPONUZ SİZİN KONTROLÜNÜZDE. SÜREKLİ VE OTOMATİK VERİ KAYDI, GERİYE DÖNÜK KAYITLARI GÖRME, GRAFİK VE TABLOLAR HALİNDE ÇIKTILAR ALMA, MEVCUT DURUMU DÜNYANIN HER YERİNDEN İZLEYEBİLME, İNTERNET ÜZERİNDEN MÜDAHELE, AÇMA,KAPAMA,SET DEĞERİ VE PARAMETRE DEĞİŞTİRME, DEFROSTA ALMA,TUŞLARI KİLİTLEME, ARIZA DURUMUNDA FAKS,SMS,E-MAİL YOLU İLE OTOMATİK ALARM İLETİMİ, SOĞUTMA,DEFROST,FANLAR VE KAPI AÇILMASI GİBİ ETKENLERİ RAPORLAYARAK MALİYET YÖNETİMİ VE DAHA BİR ÇOK FONKSİYON Depolamanın Her Evresinde Otomatik Kontrol. Sıcaklığı Ve Nemi Ayarlayın Ve Unutun... Ozon Jeneratörü İle Soğuk Hava Deposunda Tam Sterilizasyon Ve Etilen Giderimi... Cihazınızın Geriye Dönük Performansını Grafikler Halinde Görün , Kapı Açılmalarını İstatistiksel Olarak Takip Edin. Arıza Durumunda Cep Telefonunuza Gelen Sms İle Haberdar Olun. Dünyanın Her Yerinden Deponuzun Durumunu Takip Ve Kontrol Edin.

 

105 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: selahattin doğan (0 / # 0) Oy ver : selahattin doğan
Email: kristalsogutma@hotmail.com.tr
Telefon: 05432107359
Website: kristalsogutma.net

İlan Detayları

Ücret: 6.500
Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Melikgazi - Kayseri
Bitiş Tarihi: 04.02.2019 (Kalan gün: 16 gün)
Kayıt Tarihi: 05.01.2019
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

OTOMASYON UZAKTAN KONTROL,UZAKTAN İZLEME

OTOMASYON UZAKTAN KONTROL,UZAKTAN İZLEME

OTOMASYON UZAKTAN KONTROL,UZAKTAN İZLEME

OTOMASYON UZAKTAN KONTROL,UZAKTAN İZLEME

Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.