Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


Satılık güzel Afrika gri papağanlar İlan No: 358633
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Satılık güzel Afrika gri papağanlar

Sponsorlu Bağlantılar:


El-yetiştirilmiş Afrika Gri Papağanlar şimdi mevcuttur. Bütün papağanlarm 3wks'den elleriyle yetiştiriliyorlar ve topluca evcilleştiriliyorlar ve küçük çocuklar ve meşgul hane halkları için kullanılıyorlardı. Bebeğimiz Grays'i küçük debriyajlar içinde el-arkaya çeviririz, böylece her bir insan papağanların tamamen uysal ve kolay işlediğinden emin olmak için çok erken bir yaşta insanın dikkatini çeker ve böylece yeni anneleri ve babaları ile harika bir hayat yaşayabilirler. . Bütün papağanlar tohum karışımı ve taze meyve ve sebze üzerine süzülür. Sadece yeni evlerine gidip bağımsız olarak yiyip içebildikleri zaman izin veririm ve büyük harekete hazır olduklarından emin olurum.

 

143 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: Lisa (0 / # 0) Oy ver : Lisa
Email: Mesaj Gönder

İlan Detayları

Ücret: 600
Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Akseki - Antalya
Bitiş Tarihi: 05.11.2018 (Kalan gün: -254 gün)
Kayıt Tarihi: 06.10.2018
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.