Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


Dost erkek ve kadın Kongo Afrika Gri Papağanlar İlan No: 357262
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

Dost erkek ve kadın Kongo Afrika Gri Papağanlar

Sponsorlu Bağlantılar:


Dost erkek ve dişi Kongo Afrika gri papağan. El-yetiştirilmiş Afrika Gri Papağanlar şimdi mevcuttur. Bütün papağanlar sevimli-evcil ve küçük çocuklar ve meşgul hane halkları için kullanılıyorlardı. Bebeğimiz Grays'i küçük debriyajlar içinde el-arkaya çeviririz, böylece papağanların tamamen evcil ve evcilleştirilmelerini sağlamak için çok erken yaşlarda her biri insanın dikkatini çeker ve böylece yeni anneleri ve babaları ile harika bir hayat yaşayabilirler. . Hepsi tohum karışımı ve taze meyve ve sebze üzerine sütten kesilir. Kuşlarım, bağımsız olarak yiyip içebilecekleri ve büyük bir harekete hazır olduklarından emin olduklarında yeni evlerine gitmelerine izin verdim.

 

78 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: kolipo (0 / # 0) Oy ver : kolipo
Email: walshmelisa1@gmail.com

İlan Detayları

Ücret: 700
Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Acıgöl - Nevşehir
Bitiş Tarihi: 09.09.2018 (Kalan gün: -166 gün)
Kayıt Tarihi: 10.08.2018
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.