Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


CİHAZLI TIKANIK AÇMA, PİMAŞ, KANAL, LOGAR AÇMA, BAYRAMPAŞA 0532 153 56 00 İlan No: 355679
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

CİHAZLI TIKANIK AÇMA, PİMAŞ, KANAL, LOGAR AÇMA, BAYRAMPAŞA 0532 153 56 00

Sponsorlu Bağlantılar:

İstanbul bayrampaşa'da su tesisatı ve tıkanık açma alanın'da hizmet veren firmayız. Kaya tesisat olarak İstanbul avrupa yakası'nın tüm ilçelerinde su tesisatı tıkanık açma hizmeti sunmaktayız. Son sistem teknolojik cihazlar ve kamera sistemi sayesinde bu sorunlar çok çabuk kırmadan dökmeden ortadan kalkmaktadır.Tuvalet tıkanıkları ev iş yerleriniz'de sıkça karşılaştığımız bir durumdur içerisine atılan katı maddeler gider borusunu tıkar ve kötü koku yayılmasını sağlar bu durum oldukça can sıkıcı olabiliyor ayrıca kötü koku yayılmasın'dan sağlık sorunları çıkabiliyor. Robot cihazımız sayesinde çok kısa bir sürede bu sorunu ortadan yok ediyoruz.

Tuvalet tıkanık açma

Pimaş, logar, kanal, açma


Klozet tıkanık açma cihazı

İş takımı rezerve değişimi

Lavabo tıkalı giderler açma

Banyo süzgeç tıkanık açma

 

150 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: güler tok (0 / # 0) Oy ver : güler tok
Email: Mesaj Gönder

İlan Detayları

Ücret: 150
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Bayrampaşa - İstanbul
Bitiş Tarihi: 13.07.2018 (Kalan gün: -314 gün)
Kayıt Tarihi: 13.06.2018
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.