Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


Pomeranian cinsi 3.5 aylık erkek köpek İlan No: 348778
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

Pomeranian cinsi 3.5 aylık erkek köpek

Sponsorlu Bağlantılar:

Köpeğimiz oldukça akıllı sevecen ve en önemlisi insan canlısı ..iş hayatımızdan dolayı yeterince vakit ayıramadığımzdan ona haksızlık ettiğimizi düşünerek kendisine vakit ayıracak ilgilenecek geçici heves için değil de gerçekten benimseyerek bakacak bir hayvansever arıyoruz:)(gelen aşıların tamamı yapılmış olup pasapotu da mevcuttur)

 

54 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: Naide akil (0 / # 0) Oy ver : Naide akil
Email: Mesaj Gönder
Şehir: Bursa
Telefon: 05070776145
Website: Akilemine@hotmail.com

İlan Detayları

Ücret: 1.750
Para Birimi: TL
Cins: Diğer Cinsler
Cinsiyet Erkek
Yaşı 3 - 6 Aylık
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Osmangazi - Bursa
Bitiş Tarihi: 11.02.2018 (Kalan gün: -252 gün)
Kayıt Tarihi: 12.01.2018
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.