Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


SATILIK HİNT HOROZLARI VE HİNT TAVUKLARI İlan No: 335510
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

SATILIK HİNT HOROZLARI VE HİNT TAVUKLARI

Sponsorlu Bağlantılar:

MERHABA ARKADAŞLAR 0 506 872 54 40 TEL NUMARAM YILLARDIR HEMEN HER İLE İLÇEYE SORUNSUZ YOLLADIĞIM KALİTE KAN VE HER AYLIK HOROZ VE TAVUKLARIMI NAKLİYE PROBLEMSİZ İSTER DAMIZLIĞINA İSTER SÜSÜNE SEYRİNE ASALETİNE SAHİP OLMAK İSTEYEN MERAKLILAR ARAYIN GÖRÜŞELİM RENK VE AY SEÇENEGİM ÇOKTUR HEMEN HER AYLIK HAYVANIM BULUNUR FİYAT HAYVANIN YAŞINA GÖRE OLDUĞUNDAN SEMBOLİK Bİ RAKAM YAZIYORUM RESİMDEKİ ARAP KÜLLÜ SİLME HAYVANIM FERİKTİR ESENKALIN

 

753 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: AHMETAKDEMİR (0 / # 0) Oy ver : AHMETAKDEMİR
Email: Mesaj Gönder
Şehir: hatay
Adres: erzin
Telefon: 05068725440

İlan Detayları

Ücret: 10
Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Erzin - Hatay
Bitiş Tarihi: 04.08.2017 (Kalan gün: -746 gün)
Kayıt Tarihi: 05.02.2017
Şu anki puan (toplam 1 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.