Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


Bahçe şömineleri ve Mangallar İlan No: 311902
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

Bahçe şömineleri ve Mangallar

Sponsorlu Bağlantılar:

ÜRÜN KODU : POL 93 BAHÇE ŞÖMİNESİ + MANGAL / Fiyat : 315

Ölçüler : çap 74cm / yükseklik 55cm

Kargo Bizden


* Ürün yüksek ısıya dayanıklı çelikten imal edildiği için odun ateşi ile dışmekanda ısınma amaçlı kullanabileceğiniz gibi mangal kömürü yakarak ızgara yapabilirsiniz.* Soğuk havalarda şömine olarak içinizi ısıtıp bahçe ve terasta keyfili zaman geçirmenizi sağlarken, sıcak havalarda da özel üretilmiş paslanmaz pişirme ızgarası ile mangal yaparak gününüze renk katabilirsiniz.* Çelik haznesinde ateş yakabileceğiniz gibi sıcak yaz günlerinde çelik hazneye buz doldurarak bahçenizde soğuk içeceklerini ısınmadan yanıbaşınızda buz gibi muhafaza edebilirsiniz.

*ÖZEL YAKIT HAZNESİ KULLANARAK BACASIZ OLARAK İÇ MEKANLARINIZDA KULLANABİLECEĞİNİZ BİR ÜRÜNDÜR. HEM ŞIK HEM DEKORATİF HEM NOSTALJİK HEM FONKSİYONEL.

* HEM YAZ HEM KIŞ BAHÇENİZDE, TERASINIZDA KEYİFLİ ZAMANLAR SİZİ BEKLİYOR. ÖZEL YAKIT HAZNESİ KULLANARAK İÇ MEKANLARDA BACASIZ OLARAK KULLANABİLECEĞİNİZ ŞIK GÖSTERİŞLİ BU ÜRÜN İLE EVİNİZE, BAHÇENİZE, TERASINZA , NOSTALJİK, DEKORATİF BİR HAVA KATABİLİRSİNİZ

* ÜRÜN İLE BİRLİKTE : ODUN IZGARASI, , DEKORATİF ALEV SİPERLİĞİ ve KARIŞTIRMA APARATI TARAFINIZA GÖNDERİLECEKTİR.

AYRICA ŞÖMİNENİZİ MANGAL OLARAK KULLANABİLMENİZ İÇİN ÖZEL OLARAK ÜRETİLMİŞ PASLANMAZ PİŞİRME IZGARASI HEDİYEMİZDİR.

POLİN GARDEN

ADRES : E-5 ÜZERİ MİMARSİNAN MEVKİ NO:110 MİMARSİNAN BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL

TELEFON : 0532 455 38 18

EMAİL : polingarden@hotmail.com

 

493 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: Faik Sarma (0 / # 0) Oy ver : Faik Sarma
Email: polingarden@gmail.com

İlan Detayları

Ücret: 315
Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Türkiye
Bitiş Tarihi: 13.01.2016 (Kalan gün: -1250 gün)
Kayıt Tarihi: 14.12.2015
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.