Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


SATILIK TİCARÎ MOTOR-YAT istanbul bebek'te temiz İlan No: 292842
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

SATILIK TİCARÎ MOTOR-YAT istanbul bebek'te temiz

Sponsorlu Bağlantılar:

TELEFON: 0532 154 88 07
MOTOR-YAT' IMIZ SATILIKTIR. YATIMIZIN BOYU 19 METRE, ENİ 4.60 METRE 220 HP X 2 FORD SABRE 10 KW ONAN DİZEL MARİN JENERATÖR, İNVERTER, MÜZİK SİSTEMİ, 5+1 SİNEMA SİSTEMİ, TV, 1200 BTU KLİMA, BUZ YAPICI, TELSİZ, OTOMATİK SİNTİNE VE OTOMATİK WC, TİK MASA VE TİK SANDALYELER, RADAR, SONAR, BUZDOLABI, ASPİRATÖR, REDRESÖR, 3 TANE 200 AMPER X 3 AKÜ, LED AYDINLATMA SİSTEMİ, ALTTAN ÜSTTEN KULLANIM ÖZELLİĞİ, TEKNENİN İÇİ MAUN VE DERİ KAPLAMA, 3 KAMARA VE 1 SALON (SALON 15 KİŞİ OTURMA KAPASİTELİ) VE DİĞER BİLGİLER İÇİN
TELEFON: 0532 154 88 07 İSTANBUL Bebek'te
not: yarısı nakit, kalan yarısı araç veya gayrimenkulle takas olabilir.

MOTOR-YAT

 

715 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: ALİ KORAY SARAÇ (0 / # 0) Oy ver : ALİ KORAY SARAÇ
Email: Mesaj Gönder

İlan Detayları

Ücret: 260.000
Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Beşiktaş - İstanbul
Bitiş Tarihi: 12.01.2016 (Kalan gün: -1261 gün)
Kayıt Tarihi: 16.07.2015
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.