Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


ONLINE İŞ GÖRÜŞMESİ İlan No: 245804
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

ONLINE İŞ GÖRÜŞMESİ

Sponsorlu Bağlantılar:

Türkiye nin En Büyük Kazanç İmkanında Siz de Yer Almak İster misiniz ? Sadece Eğitim İzleyerek , Yeteneğinize Göre Çalışarak , Facebook - Skype kullanarak ciddi gelir elde edebileceğiniz tamamen yasal bir projeyi incelemek ister misiniz ?
Gelir düzeyinizi kendinizin belirleyebileceği ,
Hızla yükselen bir kariyere sahip olarak geleceğinize yön verebileceğiniz ,Her meslekten kişilerin katılabileceği Türkiye nin en iddialı kazanç projesi hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki linki tıklayınız.
http://goo.gl/QNMeFJ

 

789 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: NEVA AKIN (0 / # 0) Oy ver : NEVA AKIN
Email: Mesaj Gönder

İlan Detayları

Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Türkiye
Bitiş Tarihi: 20.04.2015 (Kalan gün: -1549 gün)
Kayıt Tarihi: 22.10.2014
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.