Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


YANGIN TÜPÜ SATIŞI 0212 451 86 16 İlan No: 241156
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

YANGIN TÜPÜ SATIŞI 0212 451 86 16

Sponsorlu Bağlantılar:

YANGIN TÜPÜ SATIŞI 0212 451 86 16
yangın tüpü satışı, yangın tüpleri satışı, ucuz yangın tüpü satışı, uygun yangın tüpü satışı, kaliteli yangın tüpü satışı, yangın söndürme cihazı satışı, ucuz yangın söndürme cihazı satışı, yangın söndürücü satışı, yangın söndürücüler, kaliteli yangın söndürme cihazı, kuru kimyevi tozlu yangın tüpü satışı, kuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazı satışı, kuru kimyevi tozlu yangın söndürücü, yangın tüpü satışları, yangın tüpü yapan firmalar, yangın tüpleri fiyatları, yangın söndürücü fiyatları, yangın söndürme cihazı fiyatları, yangın tüpü türk firmaları, ysc satışı, ysc satış, ucuz ysc, uygun ysc, kaliteli ysc, yanıcı malzemeye göre yangın tüpü seçimi, abc yangın tüpü satışı, abc tozlu yangın tüpü satışı, abc yangın söndürme cihazı satışı, abc tozlu yangın söndürme cihazı satışı,

 

278 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: İnterform Yangın Söndürme (10 / # 1) Oy ver : İnterform Yangın Söndürme
Email: Mesaj Gönder
Şehir: İSTANBUL
Adres: Aykosan Sanayi Sitesi Dörtlü C Blok No:25 İkitelli - İstanbul
Telefon: 0212 451 86 16
Website: www.interformyangin.net

İlan Detayları

İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Başakşehir - İstanbul
Bitiş Tarihi: 11.09.2019 (Kalan gün: 84 gün)
Kayıt Tarihi: 07.10.2014
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

YANGIN TÜPÜ SATIŞI  0212 451 86 16

Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.