Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


Horhor kilo aldırıcı gıda takviyesi 250 GRAM İlan No: 226387
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

Horhor kilo aldırıcı gıda takviyesi 250 GRAM

Sponsorlu Bağlantılar:

Horhor kilo aldırıcı iştah açıcı gıda takviyesi
ÜRÜN 250 GRAMDIR.
NOT:BAYİLİK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.
Diğer kilo aldırıcı ürünlerin aksine mucize Horhor kilo aldırıcı iksirden az miktarda kullanmak kafi gelmektedir. Sabah ve akşam olmak üzere 1 bardak süte yada meyve suyuna sadece 1 ölçek katılarak içilmektedir. Sanki sadece süt yada meyve suyu içmiş gibi olursunuz. Sütle alındığında sadece ağızda hindistan cevizi kırıntısı alınmış hissi verebilir, meyve suyu ile alındığında ise hiçbir koku yada tat almazsınız.

Mucize İksiri kullanmaya başladıktan itibaren ilk günden başlamak üzere müthiş bir şekilde açlık hissedeceksiniz ve normalin 2-3 katı yemeye başlayacaksınız. Yediğiniz her şeyden olağanüstü zevk alacaksınız. Bir şeyler yemek sizin için zevke dönüşecek. Tabağınızda asla yemek bırakmayacaksınız ve bunu zevkle yapacaksınız. Kilo almaya başlayacaksınız, Enerjiniz aratacak ve hayata daha pozitif bakacaksınız. Ve 1 ay sonunda 5-12 kilo alacaksınız.TÜRKİYEDE İLK DEFA SORGUSUZ PARA İADE'SİNİ GARANTİ EDİYORUZ.

İştahsız mısınız?
Ben asla kilo alamam mı diyorsunuz?
Her şeyi denedim kilo alamadım mı diyorsunuz?
horhor kilo aldırıcı ile bu sorunlar gideriliyor.
Horhor kilo aldırıcıyı kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra, artık kilo almak umurunuzda olmaz ve sadece bir şeyler yemenin zevkini çıkarmaya başlarsınız, yemek yemek sizin en çok severek yaptığınız şeyler arasına girer.
Horhor Kilo Aldırıcı 100 Doğal Kilo Aldırıcı
NOT:BAYİLİK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.
Horhor Kilo Aldırıcı Etkileri :

Yeme alışkanlığınızı tepeden tırnağa değiştirir, Hiç sevmediğiniz yemekleri dahi yeme isteği duyarsınız.

Ürünü kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra, artık kilo almak umurunuzda olmaz ve sadece bir şeyler yemenin zevkini çıkarmaya başlarsınız, yemek yemek sizin en çok severek yaptığınız şeyler arasına girer.

TÜRKİYEDE İLK DEFA SORGUSUZ PARA İADE'SİNİ GARANTİ EDİYORUZ.
Yapılan bilimsel bir araştırma sonucuna göre; yemek yemek bazı insanlar için zevk iken, bazı insanlar için ise eziyettir.
İşte bu mucize karışım; yemek yemenin eziyet, yapmak zorunda olduğu bir iş, yaşamak için zorunlu bir faaliyet olduğunu düşünen insanlara hayat kaynağı oluyor, çünkü sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenmek zorunda olduğumuz için, yemeyi sevmeyen insanlara yemek yemeyi zevk haline dönüştürüyor ve (sevmediği, daha önce hiç yemediği yemekleri dahil) sürekli bir şeyler yediriyor.
Ürünü kullandığınız sürece aldığınız gıdalar kas bölgelerini de geliştirdiği için sporculara da şiddetle tavsiye ediyoruz.
Ürün tamamen doğal %100 bitkiseldir, hiçbir yan etkisi yoktur!
TÜRKİYEDE İLK DEFA SORGUSUZ PARA İADE'SİNİ GARANTİ EDİYORUZ.
NOT:BAYİLİK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.
kilo aldırıcı, kilo almak, kilo almak istiyorum, nasıl kilo alabilirim, iştah açıcı
iştah açmak, iştahsızlık, kilo kilo kontrolü horhor kilo aldırıcı, kilo aldırıcı horhor horhor gıda takviyesi
Nasıl kilo alabilirim: Kilo alabilme yolları ve kilo aldırıcı besinler nelerdir
Horhor kilo aldırıcı gıda takviyesi 250 GRAM

Horhor kilo aldırıcı gıda takviyesi 250 GRAM

 

924 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: Metin eren (0 / # 0) Oy ver : Metin eren
Email: Mesaj Gönder
Şehir: Van
Adres: Merkez
Telefon: 05326183377
Website: http://www.horhorkiloaldirici.com

İlan Detayları

Ücret: 50
Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Merkez - Van
Bitiş Tarihi: 30.11.2014 (Kalan gün: -1689 gün)
Kayıt Tarihi: 03.06.2014
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.