Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


EMLAKÇILAR, TURİZİMCİLER ,ESNAFLAR SANATKARLAR HERSEKTÖRDEN KİŞİLER TANITIMLARINIZ İÇİN. İlan No: 178544
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

EMLAKÇILAR, TURİZİMCİLER ,ESNAFLAR SANATKARLAR HERSEKTÖRDEN KİŞİLER TANITIMLARINIZ İÇİN.

Sponsorlu Bağlantılar:

HER SEKTÖRDEN HER FİRMA VE HER KİŞİ İŞİNİ ULUSLARARASI ÇAPTA BÜYÜLTMEK VE GELİŞTİRMEK ÜRÜNLERİNİ VE HİZMETLERİNİ DAHA AZ ZAMANDA DAHA FAZLA KİŞİYE ULAŞTIRMAK İSTEMEZ Mİ??


YENİ BİR OLUŞUM YENİ BİR TEKNOLOJİ VE BUNLARLA BİRLEŞMİŞ MUHTEŞEM KAZANÇ PLANI TÜRKİYEDE İLK DÜNYA İSE KULLANIYOR SİZDE İLKLERDEN OLMANIN AVANTAJLARIYLA TANIŞIN GEÇ KALMAMAK İÇİN BANA MAİL ADRESLERİNİZİ ULAŞTIRABİLİRSİNİZ YETERLİDİR.(TEL NOYA SMS ATIN MAİL ADRESİNİ.)

 

1077 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: TÜLİN YILMAZ (0 / # 0) Oy ver : TÜLİN YILMAZ
Email: tulinnetwork@gmail.com

İlan Detayları

Ücret: 1.000
Para Birimi: USD ($)
İlan Tipi: Aranıyor
Bölge: Türkiye
Bitiş Tarihi: 02.04.2013 (Kalan gün: -2244 gün)
Kayıt Tarihi: 03.12.2012
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.