Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


YATAKLIK AT TALAŞI ÜRETİYORUZ. KALİTE VE HİZMET BİZİM İŞİMİZ 7/24 365 GÜN İlan No: 163337
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

YATAKLIK AT TALAŞI ÜRETİYORUZ. KALİTE VE HİZMET BİZİM İŞİMİZ 7/24 365 GÜN

Sponsorlu Bağlantılar:

AT HARALARI; Atlarınızın sağlıklı yaşaması soluduğu havanın kalitesi ile doğru orantılıdır. Soluduğu hava içerisinde SUNTA ve MDF tozu kalıntıları olması atınızın sağlıklı yaşamasına engel olur. Toplama ve Çam talaşı harici talaş içerisinde atölyelerde kullanılan boya, yapıştırıcı ve atölye personelinin ayakkabıları ile taşıdığı bakteriler Atınızın performansını negatif etkiler. UNUTMAYINIZKİ UCUZ TALAŞIN MALİYETİNİ ATINIZ , HAYATI VE NEGATİF PERFORMANSI İLE ÖDER.
Toplama talaş içerisindeki bakteriler haralarda idrar ve dışkı ile karşılaştığında çok daha hızlı üreyip at sahiplerine dahi hastalıklar bulaştırabilir. Hayvan hastalıklarının insana geçtiğinde insan vucudunda yapacağı tahrifatın neler olabileceğini tahmin edemezsiniz.
Atınıza değer veriyorsanız sadece ilaç ve yemine özen göstermeniz yeterli değildir. Unutmayınız ki ; Kaliteli altlık ile atınızın hastalanma oranı min. Düşer ve tedavi masraflarınızı sıfırlar. Atınız daha uzun süre sağlıklı yaşayıp daha performanslı koşular çıkarır.
TÜM CAMİ A YA BAŞARILAR DİLERİZ.


TAVUK VE HİNDİ ALTLIĞI İÇİN Kaliteli talaş arıyorum diyenler. 7/24 365 GÜN HİZMET
Tavuk çiftlikleri ; Tavuk yeminin ete dönüşümünde en önemli unsur tavuklarınınız gırtlak yaralarıdır, en belirleyici etken ise talaş içerisindeki SUNTA ve MDF tozu dur. Ayrıca toplama talaşın nereden ve hangi zeminden toplandığı ile ilgilidir. Toplama talaşın toplandığı iş yerlerinde bulunan kimyasal tozlar, boyalar ve yapıştırıcılar zehirli ürünlerdir. Ayrıca toplanan talaşın bekleme süresi ve beklediği ortamdaki nem aşırı bakteri üretip renksiz yosunların üremesine sebep olur. SAĞLIKSIZ TALAŞ İLE TAVUK ÜRETMENİZ VE PARA KAZANMANIZ MÜMKÜN DEĞİLDİR. Ölüm oranındaki en büyük etken kötü talaş tır.
Yeni gelen civcivlerini SUNTA ve MDF Tozlarını yem zannedip yediklerinde sonuç; yan ölüm dür yada büyüdüğünde yemin ete dönüşmemesi ile sonuçlanır.
0 532 6612532 www.sansaltalas.com Üretim; MANİSA-İZMİR
Özel talaş üretim makinelerimiz ile ÇAM AĞACINDAN TALAŞ ÜRETİYORUZ.
Standart talaş ve özel üretimler yapmaktayız.
sıfır tozlu talaş üretimimiz, fırınlanmış talaş , özel boyutlarda talaş üretimimiz mevcuttur.
Talaşımızın içerisinde çivi vb. yabancı madde yoktur, ağaç veya metal kıymığı yoktur.
TON VEYA ÇUVAL BAZLI SATIŞIMIZ DİREK ÜRETİCİDENDİR

 

1374 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: ibrahim ŞAN (0 / # 0) Oy ver : ibrahim ŞAN
Email: sansalpalet@hotmail.com
Telefon: 05326612532
Website: www.sansalpalet.com

İlan Detayları

İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Gaziemir - İzmir
Bitiş Tarihi: 18.06.2013 (Kalan gün: -2220 gün)
Kayıt Tarihi: 23.06.2012
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.