Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


Презентация квартирной программы İlan No: 156142
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

Презентация квартирной программы

Sponsorlu Bağlantılar:

16 апреля 2012 года в Консультативном Центре состоится презентация квартирной программы "Дом Надежного Будущего". На очень выгодных условиях вы можете решить свой квартирный вопрос - это альтернатива ипотеки и банковского страхования. Программа разработана в 2003 году и является одной из самых лучших социальных программ на сегодняшний день, одобрена Президентом РФ и Митрополитом. Вам это интересно? Ждем Вас в нашем офисе. По окончании мероприятия квалифицированные специалисты Центра при необходимости проведут индивидуальные консультации.

 

1619 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: Горячкова Ирина Евгеньевна (0 / # 0) Oy ver : Горячкова Ирина Евгеньевна
Email: spconsul@bk.ru
Şehir: Санкт-Петербург
Telefon: +79052075855

İlan Detayları

İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Rusya
Bitiş Tarihi: 22.05.2012 (Kalan gün: -2558 gün)
Kayıt Tarihi: 22.04.2012
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.