Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA,99TL İlan No: 155502
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA,99TL

Sponsorlu Bağlantılar:

TIKANIKLIK AÇMA
Tikali Tuvalet Açma
Tikanmis klozet Açma
LOGAR AÇMA-KANALİZASYON AÇMA-TUVALET AÇMA-ATAŞEHİR-GİDER AÇMAFirma tanıtıcı İlandır

www.ipektesisat.comwww.istanbulsutesisat.net

--------------------------------------------------------------------------------

TIKALFI KANAL AÇMA-

WC AÇMA LOGAR AÇMA-

EV İÇİ İÇ HAT AÇMA 100TL

BİNA DIŞI DIŞ KANAL LOGAR AÇMA

150 TL

Tuvalet Tıkanıklıkları Açma
İPEK tesisat hizmetler
Gsm:532 667 17 48
---216 484 25 43
ihsan usta ve Ekibi
Gsm:532 568 11 69Logar Temizliği ve Altyapı Hizmetleri, WC - Mutfak - Banyo - Lavabo Pis su giderleriniz ve kanallarınız Kırmadan Dökmeden İthal Makinalar ile açılır.
Banyo Tıkanıklıkları Açma
Logar Temizliği ve Altyapı Hizmetleri, WC - Mutfak - Banyo - Lavabo Pis su giderleriniz ve kanallarınız Kırmadan Dökmeden İthal Makinalar ile açılır.
Mutfak Tıkanıklıkları Açma
Logar Temizliği ve Altyapı Hizmetleri, WC - Mutfak - Banyo - Lavabo Pis su giderleriniz ve kanallarınız

Kırmadan Dökmeden İthal Makinalar ile açılır.
Logar Tıkanıklıkları Açma


KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Lavabo Borusu Tıkanıklığı Gider Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Robotla Lavabo Açma Tıkalı Lavabo Borusu
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkalı Su Borusu Tıkanmış Boru
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Kanal Temizliği Kanal Borusu Tıkanıklığı
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkalı Boru Açma Firma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Lavabo Açıcı Robotla Tıkanıklık Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkalı Tuvalet Borusu Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Pimaş Boru Tıkanıklığı Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Klozet Tıkanıklığı Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Lavabo Tıkanıklığı Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Mutfağın Gideri Tıkandı
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanık Pimaş Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkalı Klozet Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Lavabo Gideri Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Mutfak Borusu Tıkandı
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Lavabo Borusu Tıkanıklığı Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tuvalet Gideri Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Kameralı Tıkanıklık Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tuvalet Tıkanıklığı Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Pimaş Aç
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkalı Tuvalet Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanmış Klozet Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanık Tuvalet Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Kanal Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanık Lavabo Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Mutfak Pimaş Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Pimaş Boru Açma Firması
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanmış Lavabo Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanmış Tuvalet Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanıklık Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tuvalet Açma - Tuvalet Tıkanıklığı Açma

KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tuvalet Tıkanıklığı AçmaEv veya işyeri lavabo ve tuvalet giderlerinde yaşanan tıkanmaları kırmadan evlere servis hizmetimiz ile açıyoruz. Lavabonun üzerinde katı cisim, tüy, vs. atıklar var ise lavabo borusunun tıkanmaması için mutlaka üzerinden alınıp çöpe atılmalıdır. Sifonun deliğinden suyla birlikte göndermeye kalktığınızda lavabonun giderinde su yavaşlaması ve tıkanmalar yaşanacaktır. Temizleme sırasında lavabo fırçası veya sünger kullanılır. Giderin suyu az çekmesi veya tıkalı olması durumunda lavabo pompa ile önceden açılmalıdır. Lavabo açan kimyasal veya ilaçlar tıkanan lavabo giderine fazla etki etmeyeceği için bu tür olaylara tıkanmadan ayda bir lavabo açıcı kullanmak mümkündür. Evinizdeki lavabolarda özellikle mutfak evyelerini kullanırken temizlik yaparken, bulaşık yıkarken yağ ve yemek artıkları mutfak sifonunun içerisinden geçerek gider boruları içerisine gider. Yağın ve yemek artığının bir kısmı sifonda kalır. Geriye kalan yağ ve atıklar ise boruya gider. Bu durum küçükçekmece bölgesinde sıklıkla görülen bir sorundur. Bu atıklar ve yağlar belirli bir süreden sonra borunun içerisinde birikir. Eğer gider borularınızda eğim yoksa borunun içerisinden geçen yağ ve yemek artıkları borunun dibine çöker. Çöken atık maddeler zamanla sanki borunuzun içinde alçı kalmış gibi donar. KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, çevresinde yerinde hizmet anlaşıyla profesyonel ekip ve ekipmanlarla boru tıkanıklığının yer tespiti yapıldıktan sonra tıkanan bölgeye müdahale edilir. Bu durum tıkanıklık dediğimiz yani suyu dökünce geri gelmesidir. KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, bölgesindeki karşılaştığımız ve müşterilerin anlatımına göre bu tür sıkıntıları çözmek için genelde tesisatçılar kıralım diyorlar. Kırıldığı takdirde ortaya çıkan maliyet makine ile kırmadan açma işlemi ile kıyaslanırsa neredeyse 3 katı bir maliyettir. Ekibimiz küçükçekmece bölgesinde size her zaman yardımcı olabilir. Makine ile hem daha kısa sürede başınızı ağrıtmadan evinizi inşaat haline getirmeden 15 dk ile 45 dk arası bir sürede kırmadan açılır. Her şeye rağmen gider borunuz açılmıyorsa. Kamera sistemi ile devreye girerek sadece sorunlu bölgeyi görerek tespiti yapılır ve sorunun çözülmesi için sadece o sorunlu olan bölge kırılıp tamir edilir.
TUVALET, LAVABO, KLOZET TIKANMALARINI KONUTUNUZA ZARAR GELMEDEN EVİNİZ KİRLENMEDEN ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ.
Bazı tesisatçılar ve bu tür işlere merakı olan insanlar tarafından kimyasal dökülebilir önerisi olur. Fakat kimyasal dökme olayı boru tıkalı değilken suyu az çekiyorsa dökülen kimyasal yemek artıklarını çözebilir. Fakat boru tıkalı su gitmiyorsa dökülen kimyasal borunun ek yerlerindeki contaları yakabileceğinden su kaçağına neden olabilir. Başınıza çok daha büyük sorunlar açılabilir ve tüm boruyu değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Banyoya girdiniz, ve içeri girdiğinizde bide baktınız ki banyonun zemininde bir su birikmesi var. Klozetinizi kullanmak isteniz fakat bide ne görüceksiniz. Klozetin içine dökülen su banyonun ortasından çıkıyor. Sıkıntının sebebi klozet borusunun ve banyo giderinin ortak bağlandığı çatalda tıkanma meydana gelmiştir. Atılan tuvalet kağıtları, ped veya koku önleyici plastik malzemeler klozetin içine kaçmış olabilir. Suyun geri gelmesine sebep olur. Problemi çözüme kavuşturmak için klozet açıcı makineler sayesinde etraf kırılmadan tıkanıklığa sebep olan madde ortadan kaldırılır.

Avrupa Teknolojisi ile KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanan Boruları Kırmadan Robotla Açıyoruz.

Tıkanıklık açma küçükçekmece firması tıkanan pimaş veya PVC boruda randevu sistemiyle çalışmaktadır. İrtibat telefon numaralarımızdan arayıp servis yazdırmanız gerekir. Size söylenen saat içerisinde ekibimiz gelmeye özen gösterir. Kanal açma makinesi ile önce tıkalı boruya müdahale edilir. Daha sonrasında kamera ile borunun içi görüntülenir. Boru içerisinde kalmışsa bir şey onun yeri tespit edilir. Tekrar kanal açma makinesi ile o noktaya doğru farklı başlık kullanılarak tespit edilen noktaya müdahale edilir.

KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, ve civarı işyeri ve evlerinizde meydana gelmiş lavabo,mutfak,tuvalet,klozet ve süzgeçlerinizde oluşan boru tıkanıklıklarını uzman ekip ve ekipmanlar ile en kısa zamanda çözüme kavuşturmaktayız.KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, semtimizin sorunlarından bir taneside boru tıkanmalarıdır.Bu tıkanıklıkları kameralı ve robotlu makinelerimiz ile evinize hiçbir zarar vermeden açmaktayız. Hertürlü boruda KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, bölgesinin her yerinde tıkanıklık açma servis hizmeti verilir.

- Lavabonun suyu geri verdiğinde veya musluğu açtığınızda su geri geldiğinde

- Mutfak musluğunu açtığınızda çamaşır veya bulaşık makinesi giderinden su taşma yaptığında, su geri vermeye başladığında

- Tuvaletin suyu yavaş gitmeye başladığında, tuvaletin suyu hiç gitmediğinde

- Giriş katlarda yaşanan tıkanma sebepleri üç farklı sebepten gerçekleşir. Bunlardan ilki küçükçekmece etrafında bulunan eski yerleşim binalarda apartmanın ortak kanal borusunun logara olan mesafesi uzundur. Ortalama 15 metreyi uzunlukta olan kanal boruları vardır. Künk veya pimaş boru üzerinde bulunan toprağın çökmesi sonucu oluşan tıkanmalardır. İkinci problem rögar çukurlarının alt taraflarında biriken katı atıklar logarın gidiş-tahliye bölümünün önünü tıkar. Su gidişi yavaşlayabilir veya tamamen durur. Bu tür problemlerde rögar yerini tespit ettirebiirsiniz. Yüzeyden görüntülü cihazlarla tıkanmış olan atık su gider borusunun nerede çökme yaptığını tespit yaptırabilirsiniz.

KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Boru Çökmelerine Karşı Alınacak Önlemler
Toprağın veya asfaltın kuvvetli olmadığı yerlerde pimaş borular döşemeden önce boruların çökme ve kırılma riski göz önüne alınarak çökme riski olan noktalarda borunun altına dolgu takviyesi yapılmalıdır. Borunun geçtiği güzergah üzerinde bölgesel olarak aşırı tonajda yüklenmelerin olmaması gerekir. Borunun ek bölgelerinde kuvvetli yapıştırıcı desteği sağlanmalıdır. Bu yapıştırma aşırı yüklemnenin olduğu bölgelerde borunun birbirinden ayrılması için önlem alınmış olur.

KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, ve civarında yapmış olduğumuz tıkanıklık açma işlemlerine bakılarak bunlar arasında sık sık sorun olanların mutfak giderleri ve lavabolar olduğu göze çarpmaktadır. Açılan tüm tıkanıklık işlemleri hemen hemen aynıdır. KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, bölgesinde mutfak giderleri özellikle eski ve dikkatli kullanılmayan mekanlarda mutfak giderlerinde lavabolarda yağlanma ve yemek artığı çok büyük sorunlar yaşatmaktadır. KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, ve çevresinde mekan sahipleri genelde kendi çabalarıyla ufak tefek tıkanmaları açabilirler. Ama tıkanma yağlanmadan ve yemek artığından kaynaklanıyor ve boruyu tamamen doldurmuşsa bu sorun çok daha büyük ve elle açılamaz bi hal almış demektir. Bunun gibi tamamen tıkanmış ise gideriniz dökeceğiniz her kimyasal olayı daha kötü duruma getirir.
Peki gider borunuz tamamen tıkanmış ise ne yapılmalı ?
Bu gibi tıkanıklıklar için özel olarak üretilmiş olan tıkanıklık açma makineleri ile müdahale edilerek bu borunun içerisine dolmuş olan yemek ve yağlanmalar sökülüp atılabilir. Genellikle lavabo borularındaki tıkanmalar yağlanma ve yemek artıklarından olabilir ancak bazı durumlarda boruda harç, inşaat atığı ve boruya fazla sürülen hortumlar da tıkanıklığa neden olabilir. Bu gibi durumlarda ise ekibimiz kamera ile sorun görüntülenir. Sorun olan bölge gözlemlenir ve noktasal olarak tespiti yapılır. Size sorun olan yer gösterilir. Dilerseniz bir sonraki gün için randevu verilir ve tamiratı da yapılabilir.
kucukcekmece-tuvalet-tikanikligi-acma

KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Lavabo Borusu Tıkanıklığı Gider Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Robotla Lavabo Açma Tıkalı Lavabo Borusu
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkalı Su Borusu Tıkanmış Boru
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Kanal Temizliği Kanal Borusu Tıkanıklığı
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkalı Boru Açma Firma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Lavabo Açıcı Robotla Tıkanıklık Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkalı Tuvalet Borusu Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Pimaş Boru Tıkanıklığı Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Klozet Tıkanıklığı Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Lavabo Tıkanıklığı Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Mutfağın Gideri Tıkandı
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanık Pimaş Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkalı Klozet Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Lavabo Gideri Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Mutfak Borusu Tıkandı
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Lavabo Borusu Tıkanıklığı Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tuvalet Gideri Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Kameralı Tıkanıklık Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tuvalet Tıkanıklığı Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Pimaş Aç
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkalı Tuvalet Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanmış Klozet Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanık Tuvalet Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Kanal Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanık Lavabo Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Mutfak Pimaş Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Pimaş Boru Açma Firması
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanmış Lavabo Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanmış Tuvalet Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tıkanıklık Açma
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, Tuvalet Açma - Tuvalet Tıkanıklığı Açma

kucukcekmece-tuvalet-tikanikligi-acma

Banyo içerisinde halı veya yün tarzı şeyler yıkamak bayonuzun gider borusunda tıkanmalara yol açar. Küvetin sifon gideri kolay açılır fakat, sifondan kurtulan tüy yumakları küvetin giderinin içine kaçarsa pimaşın eklem yerlerinde sıkıntılara sebep olur. KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, bölgesinde girdiğimiz çoğu dairelerde ev hanımları giderden su daha iyi çeksin diye süzgecin kapağını çıkarıp banyonun yüzeyindeki tüm herşeyi giderden içeri veriyorlar. İlerisi için tıkanma problemi kimsenin aklından geçmiyor. Atık su giderlerinizde tıkanma yaşanmadan tedbirinizi alın. Bir sabah kalktığınızda banyonuzu veya mutfağınızı üst katların bulaşık suyu kaplayabilir. Tıkanıklık ana boruda oldğunda yukarıdan dökülen sular sizin evinizden çıkmaya başlar. Bina ortak alan giderlerinde yaşanan tıkanıklıklar bina yönetimi tarafından karşılanması gerekir. Tıkanan tuvaletleri açmak için istanbul tesisat yardım alabiliirsiniz.

Robotla tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Evinizde tadilat tamirat olmadan elektirikli makinelerin gücüyle boru içerisinde suyun gitmesini engelleyecek bütün maddeler kanalizasyona gönderiilir. KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA KANAL AÇMA, bölgesinde bu hizmeti kameralı olarak veriyoruz. Görüntülü tıkanıklık açma eskiye nazaran biraz daha yeni bir tekniktir.

 

807 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: SU TESİSAT KAÇAK TESPİTİ (0 / # 0) Oy ver : SU TESİSAT KAÇAK TESPİTİ
Email: Mesaj Gönder
Şehir: istanbul
Telefon: 0216 4291391-0532 5681169
Website: www,ipektesisat.com

İlan Detayları

Ücret: 100
Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Merkez - İstanbul
Bitiş Tarihi: 13.08.2012 (Kalan gün: -2075 gün)
Kayıt Tarihi: 15.04.2012
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.