Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


İŞ MAKİNASI KİRALAMADA ÖNCÜ KURULUŞ EDMAKİNE KİRALAMA HİZMETLERİ İlan No: 125102
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

İŞ MAKİNASI KİRALAMADA ÖNCÜ KURULUŞ EDMAKİNE KİRALAMA HİZMETLERİ

Sponsorlu Bağlantılar:

ED MAKİNE
İŞ MAKİNESİ KİRALAMA SERVİSİ

VİZYONUMUZ

Hafriyat ve İnşaat sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmak...

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı Hafriyat ve İş makinaları kiralama alanında çözüm sağlayarak

her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmak.

İLKELERİMİZ

En kısa sürede ve en etkin hizmeti vermek, Müşterilerimize destek olmak ED MAKİNE AİLESİ OLARAK Markamıza duyulan güveni sürdürmek,

Doğaya ve insana saygı duymak...!

İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan, hafriyat sektöründe gerek hafriyat çalışmaları gerekse iş makine kiralama ,alım satım ve kiralamada sektörün öncülerinden olmuştur. bugüne kadar Ülkemizde önemli projelerin hayata geçirilmesinde pay sahibi olmuştur.

Hedefimiz gelişmekte olan ülkemizin lokomotif durumdaki inşaat sektöründe profesyonel anlamda hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Teknolojik ve sosyal gelişime paralel olarak gerekli yatırım ve ekipmanlarıyla yine önemli projelere ismini yazdırmayı hedef haline getirmiştir. Deneyimli, araştırmacı ve çağdaş çözümler yakalayan dinamik kadrosu ve geniş makina parkımızla,excavator,loder,yükleyici,traktör,finişer,silindir,kamyon,çekicive ağır nakliye araçlarımız ile alım satım ve kiralama lojistik hizmetlerimiz ile şirketimize ait ekipmanlarımız ile geleceğe güvenle bakmamızın temelini oluşturmaktadır.

Bu taahhüdün bir parçası olarak, bitirdiğimiz işlerin kalitesinin bizi müşterilerimiz nezdinde en saygıdeğer firmalar arasına koyacağına inanmaktayız.


Bu amacı gerçekleştirmek için hedeflediğimiz uzun dönem stratejilerimiz şöyledir:
- En zor projelerde, en gelişmiş en yeni iş makineler ile çalışmak
- Zor bölge ve koşullarda çalışmanın uzmanı olmak
- Çalışma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek
- Hizmetlerimizde farklılaşmak ve rekabet edebilirliğimizi artırmak için yenilikleri kullanmak.

Şirketimiz Türkiye'nin heryerinde faaliyet gösterip, iş öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceleyerek fiyat verirken sizi yanıltmayacak deneyime sahip iyi bir ekiple zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.

Firmamız her gün artan ve değişen müşteri taleplerini karşılamak, hizmet kalitesini artırmak, memnuniyeti sağlamak, maliyetleri en az seviyeye düşürmek için konusunda uzman personel ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Faaliyetlerimizin; sürekli iyileşmesi ve geliştirilmesi, iş hassasiyeti, zamanında teslim, tüm çalışanların sürekli eğitimi ve maliyet düşürme tekniklerinin uygulanması firmamızın temel ilkelerini oluşturmaktadır..

İRTİBAT TELEFONLARI:
+90 212 472 79 80
+90 212 548 73 83
+90 535 724 51 02

 

1434 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: emir sar (0 / # 0) Oy ver : emir sar
Email: edmakine@hotmail.com

İlan Detayları

Ücret: 500
Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Küçükçekmece - İstanbul
Bitiş Tarihi: 21.05.2018 (Kalan gün: -422 gün)
Kayıt Tarihi: 26.08.2011
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.