Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


H2O Mop Ultra Temizlik aleti İlan No: 122243
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

H2O Mop Ultra Temizlik aleti

Sponsorlu Bağlantılar:

3 fonksiyon 1 arada! Zemin Temizleyici, Buharlı El Ünitesi ve Halı Temizleyicisi. Şimdi Caddy Kit ile beraber!
Yalnızca buhar gücünü kullanarak temizler, sterilize eder ve kötü kokuları giderir.
Temizlik ürünlerine harcadığınız parayı azaltır.
Kimyasal bileşen içermediğinden çevre dostudur.
Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
Hafif ve kullanımı kolaydır.
Üçgen şekilli temizleme kafası en zor yerlere bile ulaşmanızı sağlar.
Mikrofiber bez, kir ve pisliği yok eder.
Entegre buhar ayar tuşu ihtiyacınız olan buhar düzeyini elde etmenizi sağlar.
Çekici bir tasarıma sahiptir.

Yepyeni bir ürün olan H20 Mop Ultra, mermer, seramik, taş, muşamba, parke ve yalıtılmış ahşap gibi tüm yüzeylerin hızlı ve kolay bir şekilde temizlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır.
Yepyeni bir ürün olan H20 Mop Ultra, mermer, seramik, taş, muşamba, parke ve yalıtılmış ahşap gibi tüm yüzeylerin hızlı ve kolay bir şekilde temizlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır.
Suyu buhara dönüştüren H20 Mop Ultra, kötü kokuları giderir ve sterilizasyon sağlar. H20 Mop Ultra, emici gücünün daha da arttırılması için mikrofiber bir bez kullanır. Zeminle temas kurulduğu anda, yalnızca birkaç saniye içinde tüm kir ve pislik yok olur.

Buhar ünitesini ana üniteden çıkardığınızda, H20 Mop Ultra’nız kir, toz ve bakterilere karşı savaşınızda en büyük silahınız olacak özel bir el buhar aletine dönüşür. Fırınızın yağ ya da yemek artığı yapışmış kirli yüzeyini temizlerken, çocuklarınızın oyuncaklarını sterilize ederken, alçı üzerindeki lekeleri yok ederken ve hatta jaluzilerinizi temizlemek için, elle tutulan bu özel üniteyi kullanabilirsiniz.

Dahası, takılıp çıkartılabilen Halı Kaydıracı ile H20 Mop Ultra halı temizliği için özel bir alete dönüşür.Bu yolla, tek bir alette üç farklı fonksiyona sahip olabilirsiniz!

Halılarınızı halı yıkama şirketine para ödemeden kendiniz hem yorulmadan hem de çeşit çeşit kimyasal kullanmadan temizleyebileceksiniz.


H2O Mop Ultra, yalnızca saf buharın gücüyle tüm zemin yüzeylerini temizleyerek mikroplardan arındırır. Kimyasal bileşenlerden tümüyle arındırılmış olan H20 Mop Ultra çevre ve kullanıcı dostu bir alettir.
H20 Mop Ultra Buharlı Temizleyici, oldukça hafif bir alettir ve kullanılması kolaydır. Özel olarak tasarlanmış üçgen şekilli temizleme kafası, her türlü köşeye, hatta ulaşılması çok zor olan mobilya altlarına dek inmenizi sağlarken, mikrofiber bez kir ve pisliği yok eder. Ergonomik tasarımlı, buhar ayar tuşu, ihtiyacınız olan buhar düzeyini sağlayarak kullanımı kolaylaştırır.

H20 Mop Ultra kimyasal bileşenlerden tümüyle arındırılmıştır, çocuklarınızın oyuncaklarını güvenli şekilde sterilize edebilir, gereken hijyeni sağlayabilirsiniz

Özel olarak tasarlanmış üçgen şekilli temizleme kafası sayesinde ulaşılmazı zor köşelere rahatlıkla ulaşır.
Ergonomik yapısı evinizin her köşesinde hijyenik ortam sağlamanıza yardımcı olur.
Çıkarılabilir buhar ünitesi 90 - 100 °Cye kadar çıkan buhar ısısı sayesinde kurumuş yağ ya da yemek artıklarını kolaylıkla çıkarmanızı
sağlar, kötü kokuların giderilmesinde etkili olur.
H20 Mop Ultra tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılabilir. Halı kaydırıcı özelliği ile halılarınızı temizlemek işkence olmaktan çıkacak.
Üstelik bu temizliğe ve hijyene çeşit çeşit kimyasal kullanmadan ulaşacaksınız.

Kullanımı kolay olan artı aksesuar saçaklı mikrofiber bez kir ve pisliği derinlemesine yok eder.

Nasıl çalışır?
H20 Mop Ultra, takılıp çıkarılabilir el buhar ünitesiyle yeni ve geliştirilmiş bir buhar temizlik aletidir.
H20 Mop Ultra Buharlı Temizleyici, diğer geleneksel metotlara göre çok daha etkili ve çok daha hijyenik bir temizlik şekli öneriyor. Suyu buhara dönüştüren ve emiciliğini arttırmak için mikrofiber zemin bezi kullanan H20 Mop Ultra, üst düzeyde hijyenik ve gelişmiş bir temizlik gücü sağlar. Zeminle temas kurulduğu anda, yalnızca birkaç saniye içinde tüm kir ve pislik yok olur.
Kimyasal bileşenlerden tümüyle arındırılmış olan H20 Mop Ultra, yalnızca buhar gücünden yararlandığı için çevre dostu bir alettir.
Buhar temizliği toz akarı, bakteri, mantar ve küflerin yok edilmesinde etkilidir. Belli bir alanın sterilize edilmesi için tek yapmanız gereken asgari 10 saniye boyunca buhar aletinizi bu alana tutmaktır (ancak 15 saniyenin üzerine çıkmamanız gerekir). Bu sürede buhar ısısı 90-100°Cye kadar çıkar. Banyo, duş kabini, mutfak ve ev hayvanlarınızın uyuduğu köşelerin temizliği için bu prosedürü izleyin.

H2O Ultra Mop, tamamlayıcı aksesuarlarıyla şimdi çok daha güçlü, çok daha etkin...Toplam 11 tamamlayıcı parça ile temizlik daha keyifli ve kusursuz olacak.
Caddy Kit Tamamlayıcı Aksesuarlar, 9 farklı işleve sahip, 11 parçadan oluşur.. Bu ek parçalar sayesinde, derinlemesine ve keyifli temizliğin tadını çıkaracaksınız.
Caddy Kit Malzeme Çantası, H2O Mop Ultraya tutturulabilir, böylelikle dağınıklığa yol açmaz, kolayca saklanır ve el altında tutulabilir.
H2O Mop Ultra Buharlı Temizleyici Paketinin İçindekiler:

1 x H2O Mop Ultra Buharlı Temizlik Ünitesi (Çıkarılabilir El Ünitesiyle birlikte)
2 x Mikrofiber Bez (480 / 200 g)
1 x Halı Kaydıracı
1 x Kullanma Kılavuzu
Tamamlayıcı Aksesuar Kitinin İçindekiler
Pencere temizleme kiti
Kumaş temizleme parçası
Temizlik bezleri
Yuvarlak fırçalar (3 parça: 2 adet naylon ve 1 adet bakır)
Üçgen fırça (naylon)
Spatül püskürtücü
Jet püskürtücü
Uzatma hortumu
Açılı püskürtücü

 

1650 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: Tuğra Elektronik (0 / # 0) Oy ver : Tuğra Elektronik
Email: turashop@hotmail.com
Şehir: istanbul
Adres: kasımpaşa
Telefon: 2122387466
Website: www.turashop.com

İlan Detayları

Ücret: 199
Para Birimi: TL
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Beyoğlu - İstanbul
Bitiş Tarihi: 10.09.2011 (Kalan gün: -2871 gün)
Kayıt Tarihi: 11.08.2011
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.