Diğer Seçenekler : Kayıt Ol , Yeni İlanlar , Fotoğraflı İlanlar , Favorilerim , Wap

Ücretsiz

  


Satılık Fresian Gelding at İlan No: 115237
Diğer İlanları Arkadaşa Gönder Mesaj Gönder Şikayet Et Yazdır

« Önceki sayfa

Sonraki sayfa »

Satılık Fresian Gelding at

Sponsorlu Bağlantılar:

Sahara Folkert 353 ile ve son derece değerli Stam 50 doğrultusunda 9 yaşında ithal damızlık kitabının Alaca kısrak olduğunu.O bir tay olarak 2 Premie oldu.O 15.3 elinde duruyor. O 16 ay boyunca tam zamanlı eğitim olmuştur ve şu anda okul ilk seviyede olduğunu sahiptir. O terbiyesi ilerlemek ve bu amaçları olan biri için büyük bir umut olurdu potansiyel göstermiştir.O USDF bir ömür boyu üyelik vardır.
O oturup öne kolay harika bir koşuşturma ve harika bir dörtnal vardır.Sahara o da büyük bir eğlence at ve iz sürme, engel klinikler, arena sürme ve temel eğitim çok şey yapmıştır ki tam bir pakettir.O en son bir Keuring Şampiyonu Colt, bir 2. Premie kısrak ve Monte 378 hoş bir kısrak dışarı edildi olarak kanıtlanmış bir broodmare olduğunu.O, yük banyoları ve nalbant / veteriner için kolayca duruyor. O ilgi çok, egzersiz ve çeşitli olacaktır nerede onun için sonsuza kadar ev arıyorum.O diğer atları ile birlikte ince alır ve çok kolay bir kaleci olduğunu. O çok güzel ve özel bir at olduğunu onun sahibi ile derin bağlar.O çok sevgi, son derece yakışıklı olduğunu. O düzenli bir genç bir sürücü tarafından basmış olduğunu.canlı performans video için irtibata geçiniz

 

2043 kişi bakmış

Detaylar:

İlan Sahibi: pepefabiola@yahoo.com (0 / # 0) Oy ver : pepefabiola@yahoo.com
Email: pepefabiola@yahoo.com

İlan Detayları

Ücret: 5.200
Para Birimi: USD ($)
İlan Tipi: Veriliyor
Bölge: Çubuk - Ankara
Bitiş Tarihi: 04.08.2011 (Kalan gün: -2904 gün)
Kayıt Tarihi: 05.07.2011
Şu anki puan (toplam 0 kişi oy vermiş) Oy ver :

Arşiv İlan

Bu ilanın süresi dolduğu için sistem tarafından "arşiv ilan" olarak işaretlenmiştir, ilan geçerliliğini yitirmiş olabilir, ilanın hâlâ geçerli olup olmadığını öğrenmek için ilan sahibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ilan sahibi iseniz süresi dolan ilanınızın süresini uzatmak, ilanınızı güncelleyip resim eklemek veya ilanı silmek için lütfen giriş yapınız...


Sponsorlu Bağlantılar:İlan Sahibine Mesaj Gönder

Adınız:
Email Adresiniz:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
Kodu Buraya Giriniz:
*
  
Dikkat: İlanla ilgisi olmayan mesajlar göndermeyiniz.


Güvenlik Uyarısı!
En güvenli yöntem her iki tarafın da yüz yüze görüşüp anlaşmasıdır. Bu nedenle karşı tarafa kesinlikle para gönderimi yapmayınız, bu tür işlemleri yüz yüze görüşerek yapabilirsiniz.

Bilgilendirme!
Sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur. 

Önemli Uyarı: Siteye eklediğiniz tüm ilanlar kontrolden geçmeden direk yayınlanmaktadır. 5651 sayılı yasa kapsamında bu site "yer sağlayıcı"dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz ilanların kaldırılma talepleri ve ilgili şikayetler için uyar-kaldır prensibiyle "iletişim" sayfasından veya ilan detayında yer alan "şikayet et" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Sitemiz iş ve eleman arama sitesi değildir, sitemiz üzerinden iş ve işçi bulmaya çalışmayınız bu nedenlerden dolayı sitemizde iş, eleman, kariyer vb. kategoriler yer almamaktadır, bu tür müracaatlarınızı işkur'a yapabilirsiniz.